EuroPainClinics

Specializovaná pracoviště léčby bolesti

Léčba bolesti ramenního kloubu

Pracoviště Kliniky miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics jsou vysoce specializovanými zdravotnickými zařízeními intervenční algeziologie (léčby bolesti s využitím intervenčních technik).

V segmentu léčby bolesti kloubů se zaměřují na léčbu bolesti ramenního kloubu způsobené nejčastěji osteoartrózou, syndromem „zmrzlého“ ramene (adhezivní kapsulitida), vykloubením, zlomeninou či poškozením manžety rotátorů. K léčbě je využívána speciální denervační miniinvazivní technika „Pulzní radiofrekvence s následnou kryoablací“, která kombinuje léčebný efekt radiofrekvence a zmrazení nervových struktur. Pro výše uvedené indikace může být dále dle doporučení specialisty poskytnuta regenerativní léčba autologní (tělu vlastní) plazmou obohacenou o krevní destičky, která se aplikuje pod precizní a bezpečnou rentgenovou (RTG) navigací.

Léčba bolesti kolenního kloubu

V segmentu léčby velkých kloubů se pracoviště EuroPainClinics dále specializují na léčbu bolesti kolenního kloubu při osteoartróze ve stádiích 3 a 4 pomocí inovativních miniinvazivních výkonů „Pulzní radiofrekvence s následnou kryoablací“ a „Duální radiofrekvenční terapie bolesti kolenního kloubu).

Při začínající osteoartróze kolene (stádia 1 a 2) poskytují moderní regenerativní léčbu autologní (tělu vlastní) plazmou obohacenou o krevní destičky, která se aplikuje pod precizní a bezpečnou rentgenovou (RTG) navigací.

Více o léčbě bolesti kolen na www.bolestkolene.cz

Léčba bolesti zad

Svým specifickým zaměřením na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad jsou pracoviště EuroPainClinics v současnosti jedinými klinickými zařízeními svého typu v České republice. Zdravotní péči poskytují pracoviště v Praze, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Hlavním přínosem pracovišť je ucelený systém zdravotní péče poskytované na jednom místě – od ambulantního vyšetření, ošetření až po operační výkon, což šetří čas pacienta a urychluje léčebný proces. Pro každého pacienta je navržen přesný a konkrétní léčebný plán zahrnující detailní diagnostiku a sérii terapeutických výkonů včetně speciálních stabilizačních cvičení a režimových opatření po zákroku. Zdravotní stav pacienta je po celou dobu léčby sledován pomocí nejnovějších komunikačních technologií a aplikací.

Pracoviště Kliniky miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics

EuroPainClinics® je značka reprezentující síť nezávislých klinických pracovišť specializovaných na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad a poskytování zdravotní péče podle příslušných právních předpisů země, ve které své služby poskytují. V současnosti provozují svou činnost pod značkou EuroPainClinics® klinická pracoviště v České republice, na Slovensku, ve Švédsku a dále spolupracující klinická pracoviště v Anglii, Polsku a Chorvatsku.

Více o léčbě bolesti zad na www.europainclinics.cz